Distribütörü olduğumuz İtalyan İntercom firması ayakkabı, çanta, kemer ve tüm saraciye üretiminde kullanılan solvent bazlı yapıştırıcılara alternatif olarak ekolojik su bazlı yapıştırıcıları sunan ilk firmadır. Ürünlerimizde solvent yoktur ve hiçbir zehirli madde içermez. İntercom ; 20 yılı aşkın süredir sadece su bazlı yapıştırıcı ve sistemleri üzerine çalışmaktadır . Dünyanın bir çok ülkesinde dağıtım ağına sahip olup , çok ünlü global markaların su bazlı yapıştırıcı konusunda referans gösterdiği firmadır. Eco kb olarak İntercom firması ile tanışmamız Grup şirketlerimizden olan K.B Ayakkabı da global bir markaya yapılacak olan üretimde kullanılması zorunlu kılınan su bazlı yapıştırıcıların İntercom firmasından temin edilerek başlamıştır..

 

 YAPIŞTIRICI ÜRÜNLERİMİZ TOKSİT DEĞİLDİR!

ECO K & B ayakkabı, çanta, kemer ve tüm saraciye üretiminde kullanılan solvent bazlı yapıştırıcılara alternatif olarak ekolojik su bazlı yapıştırıcıları sunan ilk firmadır. Su bazlı yapıştırıcılar, püskürtme tekniği ile çalışma sürelerinde önemli bir avantaj sağlar. Pratik, ekonomik ve güvenilir bir sistemdir. Püskürtme sistemler ve yeni teknoloji su bazlı yapıştırıcılar ayakkabı, çanta, cüzdan, kemer, albüm , ajanda, vitrin dekorasyon malzemeleri gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

Firmamız, dünyaca ünlü markalar tarafından önerilen İtalyan Intercom Su Bazlı Yapıştırıcı Sistemleri firmasının Türkiye distribütörüdür.


Adres: İ.O.S.B. Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Blv. SİNPAŞ İŞ MODERN H Blok No: H26 İkitelli,
Başakşehir İstanbul / Türkiye
Telefon: 0 (212) 677 11 45 - 46
Fax: 0 (212) 677 11 47
E-posta: info@ecokb.com

Haber Bülteni

Bültenimize abone olun ve en son haberler e postanıza gelsin